Informacje o sklepie

Data opublikowania:

Początki firmy Rojax sięgają pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to z dniem 1 września 1990 roku do życia zostało powołane Rojax Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Było skromnie - małe, wynajmowane biuro, z przylegającym magazynem i sklepem, jednak już po 4 latach działalności firma przeniosła się do własnej, komfortowej siedziby przy ulicy Lubelskiej 50 w Rzeszowie, w której mieści się do dnia dzisiejszego.

W II połowie lat dziewięćdziesiątych nastąpił gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa. Zasięg i skala sprzedaży zwielokrotniła się wraz z rozrostem własnej sieci sprzedaży. Powstało wiele nowych sklepów w największych miastach Podkarpacia: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu, Jarosławiu, Jaśle oraz w Lublinie. W 1996 roku firma zakupiła nowoczesną linię do produkcji kół rowerowych o wydajności 250 tys. kół rocznie i tym samym stała się liczącym producentem kół w Polsce. W 2002 roku wprowadzono do oferty sprzęt rehabilitacyjny, sportowo-turystyczny oraz narciarski. 

Sprzedaż rowerów była, jest i pozostanie główną dziedziną działalności firmy Rojax, zaś pozycja lidera w sprzedaży rowerów na rynku Polski południowo-wschodniej obliguje do rzetelności i wiarygodności kupieckiej. Jeśli chcesz się o tym przekonać - dołącz do nas!